Ogłoszenia duszpasterskie - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

Idź do spisu treści

Menu główne

Ogłoszenia duszpasterskie

Aktualności

NIEDZIELA 7 PAŹDZIERNIKA 2018


1. Przeżywamy dziś  27. Niedzielę Zwykłą. Jest to także dzień misyjny naszej bernardyńskiej prowincji Zakonu Braci Mniejszych. Gościmy w  sanktuarium dwóch misjonarzy - o.Marcelego i o.Albina, którzy głoszą nam Słowo Boże. Niech duch misyjny ożywia serca młodych ludzi gotowych poświęcić wszystko dla Ewangelii Chrystusowej.

2. Trwa miesiąc wspólnotowej modlitwy różańcowej. W naszym sanktuarium nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej z nami modlitwy.

3. W przyszłą niedzielę 14 października  obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski. Ofiarami składanymi do puszek wesprzemy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą uboższą młodzież w zdobyciu wiedzy i wykształcenia.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 odbędzie się Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a następnie – spotkanie Wspólnoty w sali duszpasterskiej w klasztorze.

5. W liturgii Kościoła w najbliższą sobotę obchodzimy wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

6. Szkoła Podstawowa Nr 3 oraz Zespół „Lechici” zapraszają na koncert z okazji Dnia Papieskiego pod tytułem „Promieniowanie Ojcostwa”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 października o godz. 15.00 w hrubieszowskim Domu Kultury.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego