Ogłoszenia duszpasterskie - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

Idź do spisu treści

Menu główne

Ogłoszenia duszpasterskie

Aktualności

NIEDZIELA 17 CZERWCA 2018

1. Przeżywamy  11. Niedzielę Zwykłą. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, którą poprzedzimy Mszą św. wigilijną w sobotę wieczorem. Także w  przyszłą niedzielę 24 czerwca o godz. 12.00 w Parafii MB Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie odbędzie się odpust parafialny na który serdecznie zaprasza ks. prałat Andrzej Puzon.

2. Trwa miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych odprawianych w naszym sanktuarium codziennie o godz. 17.00.

3. W piątek 22 czerwca dzieci i młodzież zakończą rok szkolny i katechetyczny. Prosimy rodziców o zgłaszanie  dzieci, które przystąpią w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci  otrzymały już od swoich katechetów deklaracje, które po wypełnieniu przez rodziców powinny w tym tygodniu przynieść do kancelarii parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 dzieci, które w tym roku przystąpiły w naszej parafii do Pierwszej Komunii Św. udadzą się na pielgrzymkę dziękczynną do Sanktuarium Matki Bożej w Chełmie. Zapisy dzieci i rodziców przyjmuje o. Wiktoryn.

5. Parafia św. Mikołaja w Hrubieszowie organizuje w dniach 29.06 – 01.07. 2018 Pieszą  Pielgrzymkę do Krasnobrodu, zapisy prowadzi ks. Grzegorz  Ślązak oraz ks. Paweł Kubiszyn.

6. Instytut Pamięci Narodowej, Burmistrz Miasta Hrubieszowa oraz Hrubieszowski Klub Kolekcjonera we współpracy z Parafią Ducha Świętego zapraszają na uroczystości poświęcone 74 rocznicy bitwy pod Monte Cassino - jutro w dniu 18 czerwca o godz. 11.00. Szczegóły obchodów zostały podane na plakacie. Możemy dziś wesprzeć przygotowania do tej uroczystości nabywając symboliczne „cegiełki” wyłożone na stoliku przy ołtarzu bocznym.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego